Bella Vita
Generální partneři
projektu:
AGROSTAV, akciová společnost AGROSTAV - reference AGROSTAV - brožura Další Partneři ...

O PROJEKTU

Bella Vita je bydlení na kraji obce Lavičky, obklopené krásnou přírodou, pár minut od historického města Velké Meziříčí a necelou půl hodinu jízdy od Brna. Areál je situován na náhorní plošině nad údolím říčky Balinky, ve kterém je ukryta i dálnice Praha–Brno tak, že se její vliv nijak neprojevuje. 

Bella Vita nabízí i možnost vícegeneračního bydlení, vynikající zázemí a vysoký standard bezpečnosti. Díky striktně bezbariérovým přístupům je ideální pro rodiny s dětmi, seniory i handicapované.

Nabídka bydlení se bude v konečné podobě sestávat z 22 řadových domů, 6 rodinných domů a 8 viladomů. Součástí všech domů jsou vlastní pozemky včetně zahrad.

Domy jsou bezbariérové, nízkoenergetické. V areálu nebude chybět dětské hřiště, altán s klubovnou a zázemím pro tenisový kurt u okrasného rybníčku, venkovní gril s posezením a barbecue. Samozřejmostí jsou parkoviště, vnitřní komunikace, veřejná i soukromá zeleň, lavičky a veřejné osvětlení. Areál má vlastní čističku, napojení na obecní vodovodní řád, retenční nádrž, AT stanici a vysokorychlostní internet pomocí optických kabelů.

Celý areál bude doplněn stavbou bytové rezidence pro seniory, která bude s vilovou částí projektu propojena parkem. Služby rezidence budou moci využívat všichni obyvatelé. Bude jim tak k dispozici lékařská a ošetřovatelská péče, bazén, sauna, vířivka, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, restaurace, potraviny, drogerie a výdejna léků. Vzhledem ke společenským aktivitám rezidence bude také možnost navštěvovat občasné koncerty či přednášky a využít společné dopravy za kulturou i nákupy do blízkého a vzdálenějšího okolí.

 

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Obec Lavičky - www.obec-lavicky.cz

Mikroregion Velkomeziříčsko – Bítešsko - www.mikroregionvmb.cz

Naše Morava – Lavičky - www.nasemorava.cz/lavicky

Velké Meziříčí - www.mestovm.cz

Velká Bíteš - www.vbites.cz

Region Vysočina - www.region-vysocina.cz

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

 

INVESTOR

Care Management Prague s.r.o.

Ing. Margita Bučková

E-mail: buckova@cmprague.cz

Web: www.bellavita.cz

Mobil: +420 607 548 899

 

VIZUALIZACE

PŘEHLEDNÝ PLÁN

REZIDENCE