Bella Vita
Generální partneři
projektu:
AGROSTAV, akciová společnost AGROSTAV - reference AGROSTAV - brožura Další Partneři ...

Vybavení areálu

Projekt Bella Vita nabídne ucelené prostředí, s dokončenými vnitřními komunikacemi, veřejným osvětlením a řadou příhodně rozmístěných laviček. Celý areál bude oplocen, s vlastní čističkou a vodárnou. Areál dále nabídne toto vybavení pro volný čas:

Společenské zázemí  - Otevřená pergola s posezením pro společenská setkání bude situována u jezírka a vybavena zahradním nábytkem, grilem a barbecue zátiším, sprchami a veřejnými záchodky. V uzavřené části bude klubovna a dále technické zázemí areálu.

Tenisový kurt – Antukové hřiště o rozměrech 19 x 37 metrů s odnímatelnými sloupy pro uchycení sítí na tenis a odbíjenou bude oplocené 4 metrovým plotem z poplastovaného pletiva.

Dětské hřiště – Kolotoč, skluzavky, houpačka, šplhací lana, prolézadla a drobné stavby, kde si děti mohou hrát a zvyšovat obratnost.

Park a zeleň – Celý areál bude osazen stromy, na které přirozeně naváže park před domem seniorů.

 

 

Vybavení domu

Jako budoucí majitel budete mít možnost v určených časových horizontech spolupůsobit na finalizaci vašeho bytu nebo domu. Všechny domy jsou v nízkoenergetickém standardu.  Pro finální povrchy budou použity klasické materiály, omítka, kámen, keramika, dřevěné obklady v severském dřevě.

Vytápění –Bytové domy a řadové domy mají elektrické vytápění, díky němuž jsou domy napojeny na nízkou sazbu elektřiny, domy jsou nízkoenergetické, třída B. Rodinné domy budou vytápěny systémem tepelných čerpadel vzduch-voda/elektrokotel , nebo jiným alternativním nízkoenergetickým zdrojem. Dále bude provedena příprava pro eventuální napojení solárních kolektorů. S výjimkou garáží bude ve všech místnostech zřízeno podlahové vytápění regulované elektronickými termostaty.

Okna a dveře – Okna i francouzská okna budou plastová. Vstupní dveře budou rovněž plastové, bezpečnostní s částečným prosklením. Vnitřní dveře budou dřevěné stejně jako vnitřní parapety a madla u schodiště.

Koupelny a WC budou obloženy keramickými obklady do výšky zárubní dveří. Výtokové armatury budou jednopákové. Koupelny budou vybaveny elektrickými topnými žebříky, které budou zároveň napojeny na rozvod tepla.

Osvětlení, rozvody – V garážích, u vjezdu do garáží a ve vstupních prostorách budou osvětlení řídit pohybová čidla. Samozřejmostí jsou domovní, nástěnné telefony, telefonní rozvody, rozvody TV a SAT.

Bezpečnost – Všechny objekty mají přípravu pro instalaci prostorových čidel, která budou napojena na bezpečnostní centrálu v rezidenci. 

 

 

Standardy domů a bytů

Hrubá stavba

železobetonová základová deska

zděný nosný systém z vápenopískových bloků, kontaktní zateplovací systém

železobetonové stropy

krov z dřevěných vazníků, střešní krytina z betonových tašek Elegant černé

Okna

trojskla, plastová s tepelně izolačním trojsklem

u rodinných a řadových domů možnost dřevěných EURO oken

Fasáda

kombinovaná z více materiálů a barev: základní je silikonová omítka

Povrch stěn

omítky stěny vápenocementové dvouvrstvé štukové, sádrové omítky stropů, malba bílá

Vytápění

byty - elektrické podlahové topení (chodby, koupelny, WC), koupelna plus elektrický žebřík, zdroj elektrokotel, v pokojích přímotopy AEG

Podlahy

Obytné místnosti - plovoucí laminátové podlahy na výběr z více typů nabídky dodavatele

Koupelny a WC - keramické dlažby na výběr z více typů nabídky dodavatele

Chodby a technické místnosti - keramické dlažby na výběr z více typů nabídky dodavatele

Balkony a terasy - keramická dlažba slinutá, mrazuvzdorná

Dveře

Vnitřní  - hladké, plné nebo částečně prosklené s laminátovým povrchem na výběr z více typů dekorů nabídky dodavatele, obložková zárubeň, rozetové kování, celoobvodové těsnění

Vchodové dveře - hliníkové částečně prosklené s bezpečnostním sklem, tříbodový zámek s bezpečnostní vložkou třídy 3

Vstupní dveře do bytů (v bytových domech) - protipožární, bezpečnostní, hladké, plné s laminátovým povrchem, kování - vložka bezpečnostní proti odvrtání

Garážová vrata - u rodinných a řadových domů dálkově ovládaná s vícekanálovým ovladačem, výklopná nebo sekční na elektropohon

Koupelna

Obklady - keramické na výběr z více typů nabídky dodavatele

Sanita - závěsné WC ve všech koupelnách a toaletách, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout

Baterie - pákové, u sprch a van hadice + sprchová hlavice

Kuchyňská linka

kuchyňská linka a úprava stěny mezi linkou není předmětem vybavení bytu,

příprava rozvodů pro dřez, myčku, elektr. troubu, elektr. sporák,

elektroinstalační kabely budou ukončeny v krabici v místě kuchyňského koutu. Je počítáno standardně s pěti okruhy (el.sporák, el.trouba, myčka, okruh s max. čtyřmi zásuvkami, osvětlení)

Elektroinstalace

Světla - stropní svítidla v koupelnách, chodbách a WC

Zásuvky, vypínače - bílé typu ABB Tango

Domácí telefon - v chodbách nástěnné telefony s přídavným bzučákem, u vstupu nebo oplocení osazena zvonková tabla s hlasitým telefonem a prosvětleným tlačítkem

Datové rozvody - rozvod televizních kabelů do obývacích pokojů

Telefonní rozvod - osazena přípojková skříň s přípravou (chráničky)

Hromosvod - pozinkované jímače, svody a uzemnění

Bezpečnost

možnost elektronického zabezpečovacího zařízení (ústředna, vnitřní a vnější siréna, ovládací klávesnice ve vstupní chodbě, magnetický kontakt na vstupních dveřích a prostorové čidlo na chodbě, v obytných místnostech a také v garáži), napojení na pult centralizované ochrany